Bezpłatny przewodnik

Czy Twoja firma zyska migrując do chmury?

System ERP w chmurze

TEMATYKA

Chmura obliczeniowa jest kluczowym elementem transformacji cyfrowej, której jesteśmy świadkami. Chmura przestaje być opcją. Staje się warunkiem prawidłowego funkcjonowania przedsiębiorstw na konkurencyjnym, trudnym rynku. Aby nie narazić swojej firmy na straty, wiążące się z wykorzystaniem starych technologii i niedopasowania do wymagań klientów, dowiedz się jakie korzyści osiągnie Twoja firma dzięki migracji. W przewodniku znajdą Państwo między innymi:

Dlaczego warto przenieść swój biznes do chmury?

Rynek chmurowy stabilizuje się. Chmura cieszy się coraz większą popularnością, a przedsiębiorcy są coraz bardziej świadomi, jakie korzyści wnosi w działalność ich organizacji.

Model tradycyjny a chmurowy

Poznaj korzyści i wady wynikające z wdrożenia systemu ERP w modelu tradycyjnym oraz chmurowym. Porównamy rozwiązania, a Ty wybierzesz opcję dobrą dla Ciebie.

Kiedy zdecydować się na migrację?

Poznaj sygnały mówiące, że to już najwyższa pora przenieść swój biznes do chmury. Wraz z szybkim rozwojem firmy, pojawieniem się nowych pracowników, użytkowników systemu czy wzrostem liczby zleceń i sprzedaży, pojawia się potrzeba zmiany.

Jak wygląda proces migracji?

Zanim rozpocznie się proces migracji do chmury należy porównać pełne wyliczenie całkowitego kosztu wdrożenia dla środowisk chmury, lokalnego oraz hybrydowego.

Typy usług chmurowych

Istnieje kilka rodzajów rozwiązań chmurowych. Różnią się między sobą ilością obowiązków związanych z utrzymaniem i funkcjonowaniem chmury, które klient przenosi na dostawcę, odciążając tym samym własny dział IT. Zazwyczaj podczas migracji stosuje się połączenie kilku z nich.

Fakty i mity na temat cloud computingu

Podstawowe fakty i mity na temat cloud computingu, które krążą wśród przedsiębiorców. Sprawdź ile wiesz o chmurze.

Jak chmura wpływa na przedsiębiorstwo?

Migracja do chmury wpływa w różnym stopniu na całą firmę, nie tylko na dział IT. Poniżej pokazujemy, w jaki sposób włączyć w ten proces różne działy, aby zwiększyć możliwości rozwiązań chmurowych.

INNI POBRALI TAKŻE

Microsoft Azure. Chmura dla nowoczesnej firmy

Microsoft Azure to platforma umożliwiająca uruchomienie rozwiązań informatycznych działających w chmurze. Architekt projektujący rozwiązanie dysponuje zwirtualizowanym środowiskiem oferującym, praktycznie nieograniczone możliwości skalowania, olbrzymią wydajność i gigantyczny pojemnik do przechowywania danych.

Przewodnik po chmurze obliczeniowej

Chmura obliczeniowa jest zjawiskiem coraz popularniejszym. Zdaniem specjalistów, w niedługim czasie będzie wykorzystywana przez większość firm na świecie. Także system ERP w chmurze staje się szybko rozwijającym trendem. Przedsiębiorcy mogą zdecydować się na instalacje systemu ERP na własnych serwerach lub na serwerach dzierżawionych w modelu cloud computing.

Microsoft Azure

Mamy do czynienia z ogromnym tempem wdrażania innowacji. Także inwestowanie w najnowsze technologie staje się wymagane. Pozostanie przy wcześniejszych rozwiązaniach podczas gdy konkurencja inwestuje w nowości powoduje pogłębienie przewagi konkurencyjnej tych drugich. Potrafią oni szybciej przewidywać, dostosowywać się i reagować na pojawiające się zmiany.

TOP