E-book

Microsoft Azure

Chmura dla nowoczesnej firmy

  • Wprowadzenie do chmury
  • Przedstawienie Microsoft Azure
  • Możliwości chmury obliczeniowej
  • Porównanie modeli biznesowych
  • System ERP w chmurze Azure
  • Korzyści dla przedsiębiorcy
Microsoft Azure

- Wyrażam zgodę na otrzymywanie od IT.integro sp. z o.o. informacji handlowej za pomocą poczty elektronicznej i telefonu. Administratorem danych osobowych jest IT.integro sp. z o.o., ul. Ząbkowicka 12, 60-166 Poznań. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane przez administratora zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002r. nr 101, poz. 926 z późn. zm.) w celach marketingowych, sprzedaży produktów i usług IT.integro sp. z o.o. Mają Państwo prawo dostępu do swoich danych oraz ich poprawiania poprzez kontakt mailowy: marketing@IT.integro.pl.

This is a sample text. You can click on it to edit it inline or open the element options to access additional options for this element.

Microsoft Azure to chmura publiczna dostępna w każdym momencie, a także zasoby obliczeniowe wraz z dodatkowymi usługami, które firmy mogą wykorzystywać do utrzymywania własnych aplikacji, zwiększenia możliwości posiadanych centrów danych lub jako jedyne, kompletne środowisko informatyczne.

Microsoft Azure

Skalowalność

Microsoft Azure

Opłaty za wykorzystane zasoby

Microsoft Azure

Wysoka dostępność usług i aplikacji

Microsoft Azure

To ponad 60 usług i funkcji

Microsoft Azure

Infrastruktura Microsoft spełnia wymagania certyfikacyjne

Otwartość platformy Microsoft Azure

Chmura obliczeniowa (ang. cloud computing) jest najpopularniejszym trendem ostatnich lat. Zdaniem wielu, niebawem będzie wykorzystywana przez zdecydowaną większość firm na świecie. Jest to tendencja, której nie da się zatrzymać. Zwłaszcza, że przynosi organizacjom liczne korzyści. Począwszy od niższych kosztów, po gwarancję bezpieczeństwa i ochrony danych.

Przewodnik po chmurze obliczeniowej odpowie na podstawowe wątpliwości dotyczące chmury. Wskaże istniejące możliwości, funkcjonalności oraz możliwe korzyści.

Czym jest Microsoft Azure?

TOP