BEZPŁATNE KONSULTACJE

CHMURA OBLICZENIOWA
I SYSTEM ERP W CHMURZE

Konsultacje on-line bądź w siedzibie klienta

ZAPISY TRWAJĄ

Uzyskaj porady w zakresie

Możliwości chmury obliczeniowej

Doboru funkcjonalności dla Państwa firmy

Omówienia możliwości systemu ERP w chmurze - Microsoft Dynamics 365 Business Central

Typów usług chmurowych

Omówienia modelu tradycyjnego i chmurowego

Kosztów wdrożenia chmury i/lub systemu ERP w chmurze

Migracji do chmury Azure

Procesu wdrożenia w firmie

Innych zagadnień

Czym jest chmura obliczeniowa?

Chmura obliczeniowa rozwija się w sposób naturalny. W obecnych czasach wdrażanie jej w firmach nie budzi lęku jak jeszcze kilka lat temu. Chmura jest zjawiskiem popularnym, docenianym za mobilność, bezpieczeństwo, oszczędność i skalowalność.

Jakie korzyści przynosi system ERP w chmurze?

Chmura obliczeniowa jest już zjawiskiem powszechnym. Wykorzystuje się ją nie tylko w biznesie, ale i w życiu prywatnym. Naturalnym efektem panujących trendów jest przeniesienie do chmury także systemów ERP. Oprogramowanie w chmurze obliczeniowej ma wielu zwolenników. Czy system ERP w chmurze jest na tyle elastyczny, że dopasuje się do potrzeb przedsiębiorstw wszystkich branż?

Konsultacje z IT.integro

Konsultacje prowadzą eksperci z firmy IT.integro. Jest to Złoty Partner Microsoft, współpracujący w zakresie efektywnej edukacji rynku na temat chmury oraz zintegrowanych systemów informatycznych, a także wdrażając najpopularniejsze oprogramowanie ERP, z rodziny produktów Microsoft – Dynamics 365 Business Central (dawniej Dynamics NAV).

Konsultacje prowadzone są on-line, telefonicznie bądź w siedzibie klienta.

Dynamics 365 Business Central - system ERP w chmurze

Microsoft Dynamics 365 Business Central w chmurze to system ERP, który zaspokaja wszystkie potrzeby firm z sektora małych i średnich przedsiębiorstw. Dedykowany jest firmom handlowym oraz usługowym, dopasowując swoje pakiety do ich wymagań.

Abonament

Prosty abonament na prostych warunkach. Płacisz jedynie za wybrane funkcjonalności i wykorzystane zasoby.

Dopasowane pakiety

Masz do wyboru 3 bogate pakiety z obszaru zarządzania finansami, handlem i projektami. Możesz wybrać jeden bądź wszystkie.

Chmura

System ERP zintegrowany z chmurą to mnóstwo korzyści. Nieograniczona wydajność, skalowalność oraz niższe koszty w zasięgu ręki.

Ekspresowe wdrożenie

Wdrożenie systemu ERP nie musi być czasochłonne i kosztowne - dzięki chmurowej wersji systemu Microsoft Dynamics 365 Business Central.

Czy Twoja firma zyska migrując do chmury?

System ERP w chmurze

Może zainteresuje Cię również:

Przewodnik: Czy Twoja firma zyska migrując do chmury?

Chmura obliczeniowa jest kluczowym elementem transformacji cyfrowej, której jesteśmy świadkami. Chmura przestaje być opcją. Staje się warunkiem prawidłowego funkcjonowania przedsiębiorstw na konkurencyjnym, trudnym rynku. Aby nie narazić swojej firmy na straty, wiążące się z wykorzystaniem starych technologii i niedopasowania do wymagań klientów, dowiedz się jakie korzyści osiągnie Twoja firma dzięki migracji.

Przewodnik po chmurze obliczeniowej

Chmura obliczeniowa jest zjawiskiem coraz popularniejszym. Zdaniem specjalistów, w niedługim czasie będzie wykorzystywana przez większość firm na świecie. Także system ERP w chmurze staje się szybko rozwijającym trendem. Przedsiębiorcy mogą zdecydować się na instalacje systemu ERP na własnych serwerach lub na serwerach dzierżawionych w modelu cloud computing.

Masz pytania?

Zapraszamy do kontaktu

IT.integro Sp. z o.o.

ul. Ząbkowicka 12
60-166 Poznań
NIP: 778-00-21-279

tel.: +48 61 861 43 51
fax: +48 61 867 33 51
office@IT.integro.pl

Oddziały IT.integro:

Warszawa, ul. Pańska 98, 00-837 Warszawa
Wrocław, ul. Wyścigowa 56c, 53-012 Wrocław
Kraków-Wieliczka, ul. Bolesława Szpunara 8c, 32-020 Wieliczka


    - Wyrażam zgodę na otrzymywanie od IT.integro sp. z o.o. informacji handlowej za pomocą poczty elektronicznej i telefonu. Administratorem danych osobowych jest IT.integro sp. z o.o., ul. Ząbkowicka 12, 60-166 Poznań. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane przez administratora zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002r. nr 101, poz. 926 z późn. zm.) w celach marketingowych, sprzedaży produktów i usług IT.integro sp. z o.o. Mają Państwo prawo dostępu do swoich danych oraz ich poprawiania poprzez kontakt mailowy: marketing@IT.integro.pl.

    TOP